STOP! TO BARDZO WAŻNE!

Kto jeszcze chce wiedzieć w jaki sposób zdalnie i skutecznie rekrutować do biznesu sieciowego (MLM) w Social Mediach, nie wychodząc z domu?

Nie oszukujmy się.  

Rzeczywistość biznesu sieciowego bywa załamująca.  

Kiedy kolejne osoby mówią: “NIE!”, a inne nie wierzą w to, co mówisz, to łatwo porzucić marzenia o dochodzie pasywnym i uznać, że ten cały marketing sieciowy jest do niczego...  

Lista szybko się kończy i nie ma komu proponować biznesu, a to klucz do wyższych prowizji i zarobków.  

Ale przecież są ludzie, którzy mają zespoły po kilka tysięcy osób, dostają samochody w nagrodę za dobrą pracę i z miesiąca na miesiąc mają wyższe przychody z biznesu sieciowego.  

W czym tkwi ich sekret? Jakim cudem ich zespoły i biznes sieciowy tak szybko rosną?  

To proste! Potrafią do perfekcji wykorzystywać nowoczesne narzędzia marketingowe i social media, a szczególnie Facebooka, czyli działanie w świecie online!

Dlatego po długim namyśle robię coś, czego jeszcze nikt w branży nie zrobił.  

Ujawniam swój model działania w biznesie sieciowym "7-Krokowy System Rekrutacji MLM w Social Media", który pomógł mi zbudować zespół blisko 2000 partnerów biznesowych i klientów, a wraz z nimi wygenerować ponad 1 500 000 złotych obrotu w 2019 roku.  

ZAMAWIAM KURS 🛒

Profil osobisty na Facebooku pomoże Ci pozyskać setki osób do biznesu sieciowego, ale tylko pod warunkiem...

Dopiero kiedy zaczniesz używać sprawdzonych i przetestowanych metod, to stopniowo zaczną pojawiać się sukcesy i coraz wyższe zarobki.  

Od tego jak działasz teraz, zależy Twoja przyszłość w firmie i biznesie. Tak długo, jak brakuje Ci konkretnych metod i strategii, tak długo nie masz pewności, czy coś osiągniesz w biznesie sieciowym.  

Wykorzystując Facebooka zapewnisz sobie stały strumień potencjalnych partnerów do biznesu. 

Jest tylko jedno "ale"...  

Pewnie myślisz, że wystarczy publikować kolejne posty na profilu osobistym i czekać na efekty?  

Niestety, rzeczywistość jest mniej kolorowa. W branży biznesu sieciowego jest wielu graczy, którzy błyszczą z daleka.  

Chaotyczne publikowanie „jakichś tam” postów to za mało, aby ich dogonić i wykroić kawałek tortu dla siebie.  

Potrzebujesz konkretnego i spójnego planu oraz pewnych trików, które sprawią, że ludzie zaczną sami pytać o dołączenie do Twojego biznesu.  

Model budowania biznesu sieciowego wykorzystywany przez najlepszych liderów

W tym krótkim i konkretnym szkoleniu nauczę Cię, jak efektywnie budować biznes sieciowy w mediach społecznościowych.  

Otrzymasz wskazówki jak planować publikację postów oraz sposoby budowania silnych relacji z innymi ludźmi.  

Pokażę też, jak skutecznie zapraszać do znajomych na Facebooku, aby osoba po drugiej stronie nie miała poczucia, że rozmawia z namolnym rekruterem.  

Dowiesz się także jak sprawić, aby na Twojej liście nigdy nie zabrakło osób zainteresowanych zarabianiem w biznesie sieciowym.  

Dochód pasywny to Twój cel. Ja w tym programie dam Ci mapę, która Cię do niego doprowadzi.

Od kogo będziesz się uczył?

Nazywam się Konrad Gandera i w ciągu ostatnich 4 lat zbudowałem w biznesie sieciowym zespół, który blisko 2000 osób i wygenrowałem ponad 1 500 000 zł obrotu w 2019 roku!  

W nagrodę za swoje osiągnięcia firma opłaca mi samochód Mercedesa E-Klasa wartego ponad 300 tys. złotych – a ja sam zarabiam pięciocyfrową kwotę każdego miesiąca i występuję na scenach dla ponad 1000 osób.  

Nie odbierz tego jako chwalenie się. Chcę Ci pokazać, że szkolenie przygotował praktyk, który ma na swoim koncie konkretne doświadczenie i rezultaty.

7-krokowy system rekrutacji i budowania biznesu sieciowego (MLM) na Facebooku!

Co dokładnie znajdziesz w środku tego krótkiego i konkretnego szkolenia?  

Lekcja 1: Siedem największych błędów MLM w Social Media!  

Chcesz rekrutować więcej osób do swoich zespołów używając Social Media? Zastanów się czy zwracasz uwagę na błędy, które popełniasz. Być może popełniasz je nie świadomie. Dlatego zacznę od tego czego NIE ROBIĆ na twoim profilu Facebook.

Lekcja 2: Jak stworzyć profesjonalny profil Facebook, aby zwiększyć szansę dotarcia do jak największej ilości osób?  

Pierwsze wrażenie ma fundamentalne znaczenie. W tej lekcji szczegółowo omawiam, jak powinien wyglądać Twój profil osobisty, aby niczym magnes przyciągał ludzi, zamiast ich odstraszać.  

Lekcja 3: Jak stworzyć wartość, która przedstawi Cię jako autorytet w oczach Twoich odbiorców?

Częste publikacje to za mało, aby zjednać sobie przychylność innych. Twoja treść musi być przemyślana i skoncentrowana na problemach ludzi, na których Ci zależy.  

Ta lekcja pokaże Ci, jak dawać wartość, aby sami pytali Cię o biznes i możliwość współpracy z Tobą.  

Lekcja 4: Jak zhakować algorytm Facebooka, aby maksymalnie zwiększyć Twoje zasięgi?

Nawet najlepsze posty zginą w odmętach miernoty i śmiesznych kotków, jeśli nie dowiesz się, w jaki sposób sprawić, aby ludzie je zobaczyli. Dzięki tej lekcji poznasz sposoby, aby bezkosztowo zwiększać zasięg oraz zachęcać ludzi do zainteresowania się tym, co robisz.  

Lekcja 5: Jak budować wieczną bazę kontaktów, która nigdy się nie skończy?

Mój sposób na budowanie listy kontaktów, która wiecznie żyje i NIGDY się nie kończy! To niewyczerpalny strumień potencjalnych partnerów do biznesu sieciowego. Dostaniesz również gotowe narzędzie, mój plik do tworzenia bazy kontaktów.

Lekcja 6: Jak budować relacje, aby wracali przez lata i polecali Cię swoim znajomym?  

Najcenniejsi partnerzy to tacy, którzy już cokolwiek od nas kupili lub przynajmniej umówili się na spotkanie. Dlatego kluczową umiejętnością jest sprawienie, aby ludzie mieli tak dobre wrażenia, że jeszcze wiele razy wrócą i przyprowadzą ze sobą znajomych.

Lekcja 7: Jak zrobić prezentacje, aby zainteresować prospekta?

Pokażę Ci mój system w jaki sposób robię prezentację online (i offline), aby zdobyć parnera biznesowego (lub klienta) do Twojego zespołu. Dostaniesz uniwersalny system, który możesz zastosować w całej branży biznesu sieciowego (MLM).

Lekcja 8: Jak zrobić drugie spotkania i skutecznie zamknąć spotkanie, aby pozyskać nową osobę do twojgo zespołu?

80% dołącza do Twojego zespołu jako partner biznesowy lub klient na drugim spotkanie. Dowiedz się w jaki sposób zrobić Follow Up i skutecznie zamkąć spotkanie, aby pozyskać nową osobę do Twojego zepołu.

Lekcja 9: Jak stworzyć skuteczny, dzienny system pracy?  

Najgorsze, co można zrobić przy budowaniu biznesu sieciowego, to chaotyczne działania. Chaos jest wrogiem wszystkiego i sprawi, że mimo pozornie wielu aktywności, żadna z nich nie wygeneruje efektów.  

Pokażę Ci, jak ułożyć sobie prosty, ale niesłychanie skuteczny system pracy. Bez problemu zapanujesz nad publikacjami, komentarzami, a Twoja marka z dnia na dzień będzie rosła w siłę.  

Lekcja 10: Jaki jest prawidłowy system do rekrutacji i budowy biznesu sieciowego na Facebooku?  

Pełny system rekrutacji, który prowadzi Cię od skutecznego zaproszenia do wdrożenia nowej osoby w Twój biznes sieciowy. Unikalna i nigdzie niepublikowana wiedza, z którą rekrutacja nowych kandydatów stanie się dla Ciebie przyjemnością. To konkretnych 7-kroków do budowania biznesu sieciowego w Social Media!  

Konrad, chcę poznać ten system, ale powiedz mi, jaka jest cena? 

Biorąc pod uwagę, że na same szkolenia u doświadczonych liderów biznesu seciowego (i nie tylko) wydałem w ostatnim roku kilkadziesiąt tysięcy złotych.  

Oraz biorąc pod uwagę, że osobiście przetestowałem setki różnych możliwości, aby wybrać wyłącznie te najlepsze, które działają na rynku polskim.

Kiedy robiłem ankietę wśród partnerów, to wiele osób za tę wiedzę było skłonnych zapłacić od 500 do 800 zł.

Za pomocą tych wskazówek zbudowałem zespół ponad 2000 osób i generuję pięciocyfrowe przychody w biznesie sieciowym każdego miesiąca.  

Mogłeś teraz pomyśleć, że skoro to tak świetnie działa, to dlaczego nie zachowam tego dla siebie i nie zbiję kokosów?  

Widzisz, na pewnym etapie liczy się coś więcej niż tylko pieniądze. Mam misję wypromowania marketingu sieciowego w Polsce i usunięcia szkodliwych mitów, które narosły wokół tej branży przez kiepskich liderów.  

Firm biznesu sieciowego jest dużo i miejsca starczy dla nas wszystkich. Nie boję się więc o to, że udostępniając te wiedzę, “wyhoduję” swoją konkurencję.  

Dlatego z okazji obecnego kryzysu w Polsce i na świecie postanowiłem zrobić dla Ciebie prezent i… zaproponować cenę niższą o -67% za to szkolenie…

397 97  

Jeśli weźmiesz pod uwagę, że to szkolenie pomoże Ci w 2020 roku wejść w rynek online, to wszystko, co zainwestujesz, to zaledwie...  

niecałe 54 grosze dziennie!

Tylko tyle potrzebujesz, aby wreszcie zarabiać godne pieniądze i mieć takie życie, na jakie zasługujesz.  

Poznaj opinie osób, które korzystają z moich programów!

Wraz z moim zespołem partnerów biznesowych i trenerów odżywiania korzystałam z wiedzy Konrada na temat budowania marki osobistej na Facebooku. Wiedziałam, że Facebook to doskonałe narzędzie do pozyskiwania nowych klientów i partnerów do współpracy, ale nie miałam wystarczającej wiedzy na ten temat. Wszystko zmieniło się w ciągu zaledwie pierwszych 30 dni od szkolenia z Konradem. Gdy zaczęłam stosować strategie, które mi przekazał zrekrutowałam 18 nowych osób do mojego zespołu MLM. Dodatkowo pisząc wartościowe treści na Facebooku, zbudowałam wyjątkową społeczność opartą na relacjach, jednocześnie jestem spójna i autentyczna z tym co robię. Jestem pewna, że ta wiedza sprawdzi się zarówno w MLM, jak również każdej innej branży – polecam!

Paulina Lis - Lider MLM, Trener Odżywiania


Dzięki wskazówkom i strategii otrzymanej od Konrada na początku uporządkowałam typy postów na swoich fanpage i profilu osobistym, regularnie dodaje nowe posty, odpowiadam na wpisy innych, oraz udzielam konkretnych odpowiedzi w komentarzach. Efekty są piorunujące! Kiedy wystartowałam w MLM z wiedzą Konrada to zgarnęłam premię "szybki start" i zgarnęłam ponad 4500zł dodatkowego bonusu w 60 dni i zrekrutowałam 39 osób do mojego zespołu.

Maria Korczak - Lider MLM, kosmetolog


Jestem mamą wychowującą 2-letnią Zuzię i potrzebowałam dodatkowego dochodu. Działałam przez 3 miesiące z amerykańską firmą biznesu sieciowego gdzie nie dostałam wsparcia, wiedzy jak działać w tym biznesie, stałam w miejscu. Trafiłam dzięki Facebookowi na Konrada i zastosowałam jego strategie. 

Rozpoczęłam współpracę z nową firmą stosując strategie Konrada. Wszystko zadziałało. W pierwszym miesiącu zarobiłam 800zł, w drugim 1100zł i 1500zł w trzecim. W 3 miesiące zbudowałam zespół ponad 40 osób.

Ewelina Kocik - Lider MLM, mama wychowująca dziecko

Oto moja osobista gwarancja satysfakcji

Jestem tak pewny wartości tego, co znajdziesz w tym szkoleniu, że dodatkowo otrzymasz ode mnie 30 dni bezwarunkowej gwarancji satysfakcji.  

Jeśli okaże się, że wiedza, którą tam zawarłem, nie jest tym, czego szukałeś, to bez problemu zwrócę Ci Twoje pieniądze.  

Wystarczy tylko, że napiszesz do mnie, a ja bez zadawania najmniejszych pytań zrobić Ci przelew zwrotny.  

Umowa stoi?

Decyzja należy po Ciebie... 

Mówią, że mądra osoba uczy się na własnych błędach.  

Ja jednak uważam, że mądry człowiek uczy się na błędach innych. I dzisiaj to samo proponuję Tobie. 

Weź moje wnioski i od razu zacznij budować markę skutecznie – bez wpadania w kolejne pułapki, których po drodze czyha naprawdę wiele.  

Tak naprawdę masz dwa wyjścia:

Możesz zostawić wszystko tak, jak jest i próbować kolejnych rzekomo “ekspresowych” sposobów budowania marki. Wydawać na to setki złotych – bez gwarancji zwrotu i ryzykując, że chaotyczne działania jeszcze mocniej oddalą Cię od Twojego celu.  

Albo za symboliczną opłatę wykorzystać to, co działa, aby rozwijać biznes, mieć publiczność, która nie tylko Cię kocha, ale także chwali się Tobą, dzieli treściami, a co najważniejsze... kupuje od Ciebie. 

Wybór należy do Ciebie.  

Nadal masz wątpliwości? 

Ludzie dzielą się na tych, którzy się boją i tych, którzy robią. Ci drudzy to wszyscy, którzy odnieśli mierzalny i konkretny sukces, a teraz cieszą się takim życiem, jakiego pragnęli i na jakie sobie zasłużyli.  

To szkolenie nie zrobi z Ciebie bogatego człowieka w tydzień. Jednak pozwoli zbudować solidny fundament, na którym oprzesz całą swoją późniejszą potęgę biznesową.