Rabat -60% dla pierwszych 100 osób – ważny tylko do 12 grudnia 2019 – NIGDY więcej nie będzie takiej obniżki! Zostało: 100 47 pakietów

Ta oferta zniknie za:

Jak zbudowałem zespół w biznesie sieciowym, który generuje ponad 1 500 000 zł obrotu każdego roku? 

Daj mi 5 minut, a powiem Ci wszystko, co wiem o budowaniu i utrzymaniu sukcesu w biznesie marketingu sieciowego, byś i Ty mógł powtórzyć mój wynik.

To trochę niesprawiedliwe, prawda? Jeśli uważnie przyjrzysz się branży marketingu sieciowego, zauważysz dwa rodzaje ludzi. Jedni ciągle próbują i walczą o pozycję przez wiele, wiele lat. Po drodze często dołączając do kolejnych firm, które obiecują im setki potencjalnych klientów i wysoki zysk. Trzymają się wskazówek od lidera i starają za nim podążać, ale rzadko udaje im się przełożyć starania na konkretne wyniki w biznesie. Zarywają noce i nieustannie rozmyślają, szukając sposobów na powiększenie zespołu oraz sprzedaż produktów… … a i tak zazdroszczą „innym”. To właśnie ci „inni” potrafią rozbudować biznes sieciowy do niebotycznych rozmiarów i mają życie, o którym reszta może jedynie pomarzyć. Są popularni, lubiani, a wokół siebie zaangażowaną i oddaną społeczność, dzięki której ich zespoły mogą rosnąć szybciej.

To jakaś magia!

Faktycznie, wygląda to tak, jakby te osoby rozwijały swoje firmy w jakiś magiczny sposób – bo przecież jak to inaczej wytłumaczyć? Nie dosyć, że wiedzą, co powiedzieć, by przyciągnąć do siebie ludzi, to potrafią ich też skutecznie zrekrutować do swojego biznesu. To właśnie ci “inni” wygrywają wycieczki firmowe, dostają samochody od firm, żyją na luksusowym poziomie, występują na scenach podczas wydarzeń na żywo i skupiają na sobie uwagę branży. Czy ci „inni” ludzie są wyjątkowymi geniuszami? Ależ nie, oni po prostu są sprawnymi “poszukiwaczami”, którzy znaleźli to, czego reszta nie potrafi. Żyją w zupełnie innym świecie niż ogromna większość marketerów sieciowych… I przypuszczam, że chcesz być taki jak oni, bo inaczej byś tego nie czytał.  

O tym nikt Ci nie powie...

Może Ci się wydawać, że na rynku znajdziesz multum informacji o tym, jak “robić mlm”. Ale zauważ, że zazwyczaj informacje są niekompletne i pochodzą od niespełnionych liderów – teoretyków – którzy na co dzień nie prowadzą zespołów. Co to oznacza? Otóż osoby, którym nie powiodło się w budowie biznesu sieciowego, zaczynają uczyć innych, jak mają to robić… O ironio! Zatem, jeśli straciłeś pieniądze i czas na darmowe i płatne przepisy z szybką receptą na sukces w biznesie sieciowym... to nie Twoja wina. To dlatego, że wszystkie systemy, o których wiem, opierają się na tych samych – przestrzałych zasadach. Owszem, podstawy są ważne, ale zauważ, że czasy się zmieniły. Mamy Instagrama i Facebooka, gdzie znajduje się tysiące Twoich potencjalnych klientów! Dlatego dalej zamierzam Ci pokazać zupełnie nowy sposób budowania zespołu w biznesie sieciowym z wykorzystaniem narzędzi, które zwiększą Twoją skuteczność o 110%. Chodzi o to, byś już od pierwszych dni po wdrożeniu tych metod zrekrutował pierwsze osoby do biznesu. Bo wierz mi – wcale nie musisz czekać miesięcy, czy lat!  

Myślisz, że inni znają jakiś tajny sekret? Masz rację…

Najlepsi liderzy biznesu sieciowego mają dostęp do właściwych informacji – informacji, których szukali przez długi czas i ostatecznie je znaleźli.  

Potem byli wystarczająco zdeterminowani, aby podjąć działanie i zdobytą wiedzę wykorzystać w praktyce.  

Problem polega na tym, że informacje na temat rekrutacji i zamykania spotkań nie są łatwe do znalezienia… i zwykle są bardzo, bardzo drogie.  

Posłuchaj, jeszcze 5 lat temu byłem w miejscu, w którym być może Ty teraz jesteś.  

Mój zespół nie istniał, a ja tak naprawdę nie wiedziałem, jaki będzie mój następny krok kariery.  

Być może i Ty teraz jesteś w podobnym miejscu. Zastanawiasz się, co powinieneś zrobić i w jakim kierunku pójść.  

Wcześniej słyszałem o marketingu sieciowym, ale nie zdecydowałem się mu dać szansy. Jednak, kiedy się wreszcie zdecydowałem, to poświęciłem temu cały swój wysiłek.  

Zapłaciłem tysiące złotych za edukację u najlepszych, zainwestowałem w odpowiedni sposób myślenia, słuchałem mentorów.  

Tak nauczyłem się sztuki tworzenia listy kontaktów, budowania relacji, umawiania spotkań, rekrutacji, skutecznego zamykania i turbodoładowania przy użyciu Facebooka.  

Po przejściu tej ścieżki dołączyłem do tych „innych”, o których mówiłem na początku, a teraz chcę tego samego również dla Ciebie.  

Stawką jest Twoja przyszłość

Podczas gdy niektórzy wysyłają wiele “gotowych” wiadomości na messengerze i zalewają swoje tablice na Facebooku informacjami o produktach MLM… Albo uczą się gotowych formułek, myśląc, że w taki sposób zbudują biznes i zrozumieją problemy odbiorców... Większość ciężko pracujących marketerów sieciowych – takich jak Ty – często nawet nie wie o technikach, które pomagają oszczędzić wielu miesięcy (a nawet lat) frustracji, stresu i łez. Dlatego, że to, co działa, zostało w ciągu ostatnich lat zakopane pod dziesiątkami kiepskich porad od teoretyków, którzy nie umieją wykorzystać, chociażby Facebooka, a to podstawa dzisiaj. Zatem, jeśli chcesz zadbać o swoją przyszłość finansową, mieć wakacje kilka razy w roku, czy więcej czasu dla rodziny i bliskich, to szczerze mówiąc nie możesz tego dalej ignorować.  

Zanim przejdę dalej – małe ostrzeżenie

Kiedy już zagłębisz się w to szkolenie, nic nie stanie się automatycznie. Będziesz musiał wprowadzić w czyn to, czym zamierzam się z Tobą podzielić. Ale bądź pewien, że jeśli to zrobisz, to nic już nie będzie takie jak wcześniej. Zyskasz nie tylko niesamowitą pewność siebie, ale też nauczysz się budować silne relacje i składać ludziom propozycje nie do odrzucenia. Zauważysz, że umawianie spotkań idzie gładko, a nawet jeśli usłyszysz odmowę, to nie traktujesz tego osobiście. Ot, kolejna informacja zwrotna. Staniesz się liderem, za którym chętnie pójdą i przyprowadzą kolejne osoby do zespołu. A to przełoży się nie tylko na zarobki i podniesienie komfortu Twojego życia, ale całego zespołu. A przy tym, robisz wiele dobrego dla innych. Brzmi dobrze? W takim razie zapnij pasy, bo teraz opowiem Ci o tym, co dokładnie dla Ciebie przygotowałem.  

Nauczysz się wielu rzeczy, ale kluczowe obszary to:

Moduł 1 – Profil Facebook, który zmiecie konkurencję  

Zaczniemy od przygotowania fundamentu pod dalsze działania. W myśl zasady “jak Cię widzą, tak Cię piszą”. Przygotujemy Twój profil na Facebooku tak, aby od razu wskazywał na Ciebie, jako osobę poważną i wiarygodną, a poza tym...

 • Facebook, potężny biznes XXI wieku 
 • Budowanie Marki Osobistej 
 • Twoja grupa docelowa – jak nie tracić czasu na tych, co i tak nie kupią? 
 • 11 największych błędów MLM w Social Media + Rozwiązania
 • Zdjęcie Profilowe, czyli Twój magnes
 • Zdjęcie w Tle, czyli Twój Bilbord w Social Media
 • Sekcja o mnie – perfekcyjny biogram, który zaciekawi odbiorce
 • Ustawienia Facebook – zwiększenie zasięgów i bezpieczeństwo  

Moduł 2 – Jak budować wartość, która przetrwa Ciebie samego?  

Wartość buduje wiarygodność, zatem powiem Ci sekret, co zrobić, aby taką wartość dawać oraz jak to robić skutecznie, aby docierać do tysięcy osób, a poza tym... 

 • Czego nie robić, jeśli nie chcesz przekreślić swoich szans na starcie?  
 • 3 typy postów, które sprzedają – jak je tworzyć?  
 • Jak powinien wyglądać post merytoryczny edukacyjny? 
 • Tworzenie profesjonalnych grafik 
 • Tygodniowy system dodawania postów na Facebooku 
 • Miejsca w których dodawać posty, aby dawały jak największe efekty 
 • Usuwanie śmieci 
 • Wyjaśnienie działania algorytmu Facebooka – rozbijam największy mit propagowany przez niedoświadczone osoby 
 • Tworzenie efektywnego planu akcji – rób MLM na Facebooku nawet, gdy masz mało czasu!  

Moduł 3 – Baza kontaktów – jak odnaleźć swoją żyłę złota?  

Tajne strategie myślenia, które pomagają myśleć i przyciągać liderów do firmy, a poza tym.

 • Sposób budowy niekończącej się bazy kontaktów – nigdy nie zabraknie Ci ludzi do biznesu! 
 • Gdzie szukać ludzi, z którymi możesz robić biznes? 
 • Sekret pozyskiwania ludzi do biznesu i klientów na grupach Facebook  

Moduł 4 – Relacje - sekret największych Liderów MLM 

Opanujesz sztukę nawiązywania relacji z nieznajomymi – nigdy nie zabraknie Ci perspektyw na przedstawienie swojego produktu, usługi lub okazji. Korzystając z tych prostych technik, zostaniesz wręcz zalany zaproszeniami do znajomych, a poza tym... 

 • Jak weryfikować znajomych przed ich dodaniem do własnej sieci i dlaczego ma to fundamentalne znaczenie dla Ciebie? 
 • Jak zacząć rozmowę, aby wzbudzić ciekawość i nie zostać odrzuconym już na starcie? 
 • Jak znaleźć ból klienta i zaproponować Twoją okazję? 
 • Moja ulubiona metoda na odświeżenie relacji i stworzenie mocnej więzi relacji  

Moduł 5 – Składaj mafijne oferty nie do odrzucenia  

W tym module pokażę Ci, jak przedstawić okazję, aby druga osoba stwierdziła “muszę to mieć!”, a poza tym... 

 • Zakontraktowanie obejrzenia prezentacji
 • System prezentacji – jak stworzyć prezentację, która skutecznie prezentuje produkt i biznes?  
 • 2 typy prezentacji dla Twojego prospekta
 • Tajne Grupy na Facebooku dla partnerów i klientów  

Moduł 6 – Follow Up i skuteczna finalizacja spotkań  

Poznasz zaawansowany sposób radzenia sobie z zastrzeżeniami – pokonasz obiekcje potencjalnego klienta i nauczysz się, jak rozpraszać nawet największy opór, a poza tym...

 • Jak sfinalizować spotkanie?  
 • Jak rozbijać najczęstsze obiekcje i to ZANIM druga strona o nich pomyśli! 
 • Jak dbać o relacje i robić efektywny follow up – to gwarancja regularnego pozyskiwania nowych osób do biznesu.  

Moduł 7 – Duplikacja – naucz innych powielać swój sukces i zarabiajcie więcej! 

 • 7-krokowy system rekrutacji – pomógł mi zbudować zespół ponad 1500 osób 
 • System wdrożenia nowej osoby w system pracy!
 • Dzienny system pracy – efektywność każdego dnia! 
 • System dbania o klienta – jak sprawić, żeby zakochał się w produktach na całe życie?
 • Skuteczna Komunikacja dla Partnerów Biznesowych – Czat Messenger i Tajna Grupa Facebook

Kim jestem i dlaczego miałbyś mnie słuchać?

Nazywam się Konrad Gandera i w ciągu ostatnich 4 lat zbudowałem w biznesie sieciowym zespół, który liczy 1500 osób i generuje ponad 1 500 000 zł obrotu każdego roku! W nagrodę za swoje osiągnięcia firma opłaca mi samochód – Jaguara wartego ponad 200 tys. złotych – a ja sam zarabiam pięciocyfrową kwotę każdego miesiąca i występuję na scenach dla ponad 1000 osób. Nie odbierz tego jako chwalenie się. Chcę Ci pokazać, że szkolenie przygotował praktyk, który ma na swoim koncie konkretne doświadczenie i rezultaty.

Poznaj opinie osób, które korzystają z moich programów!

Wraz z moim zespołem partnerów biznesowych i trenerów odżywiania korzystałam z wiedzy Konrada na temat budowania marki osobistej na Facebooku. Wiedziałam, że Facebook to doskonałe narzędzie do pozyskiwania nowych klientów i partnerów do współpracy, ale nie miałam wystarczającej wiedzy na ten temat. Wszystko zmieniło się w ciągu zaledwie pierwszych 30 dni od szkolenia z Konradem. Gdy zaczęłam stosować strategie, które mi przekazał zrekrutowałam 18 nowych osób do mojego zespołu MLM. Dodatkowo pisząc wartościowe treści na Facebooku, zbudowałam wyjątkową społeczność opartą na relacjach, jednocześnie jestem spójna i autentyczna z tym co robię. Jestem pewna, że ta wiedza sprawdzi się zarówno w MLM, jak również każdej innej branży – polecam!

Paulina Lis - Lider MLM, Trener Odżywiania


Dzięki wskazówkom i strategii otrzymanej od Konrada na początku uporządkowałam typy postów na swoich fanpage i profilu osobistym, regularnie dodaje nowe posty, odpowiadam na wpisy innych, oraz udzielam konkretnych odpowiedzi w komentarzach. Efekty są piorunujące! Kiedy wystartowałam w MLM z wiedzą Konrada to zgarnęłam premię "szybki start" i zgarnęłam ponad 4500zł dodatkowego bonusu w 60 dni i zrekrutowałam 39 osób do mojego zespołu.

Maria Korczak - Lider MLM, kosmetolog


Jestem mamą wychowującą 17-miesięczną Zuzię i potrzebowałam dodatkowego dochodu. Działałam przez 3 miesiące z amerykańską firmą biznesu sieciowego gdzie nie dostałam wsparcia, wiedzy jak działać w tym biznesie, stałam w miejscu. Trafiłam dzięki Facebookowi na Konrada i zastosowałam jego strategie. 

Rozpoczęłam współpracę z nową firmą stosując strategie Konrada. Wszystko zadziałało. W pierwszym miesiącu zarobiłam 800zł, w drugim 1100zł i 1500zł w trzecim. W 3 miesiące zbudowałam zespół ponad 40 osób.

Ewelina Kocik - Lider MLM, mama wychowująca dziecko

Dla kogo jest to szkolenie? 

Chciałbym powiedzieć, że dla wszystkich, ale… to nie prawda. Najbardziej skorzystają na nim… 

 • Ludzie, którzy dopiero zaczynają budowanie biznesu sieciowego i nie wiedzą od czego zacząć  
 • Osoby, które już działają, ale nadal bez większych efektów Ci, którzy osiągnęli pewien poziom i chcą wejść znacznie wyżej  
 • Najlepiej zarabiający, którzy chcą zbudować jeszcze większy biznes używając Facebooka  

Konrad, chcę dołączyć, ale powiedz mi, ile kosztuje dostęp?

Biorąc pod uwagę, że wiedza zawarta w tym szkoleniu pomaga mi oraz mojemu zespołowi generować 1 500 000 zł obrotu rocznie (tak, półtora miliona złotych!)...  

Oraz biorąc pod uwagę, że w swoją edukację inwestuję miesiąc w miesiąc przynajmniej kilka tysięcy złotych...  

I wreszcie, biorąc pod uwagę, że ta wiedza, jeśli tylko ją wdrożysz, pomoże Ci dojść do minimum pięciocyfrowych dochodów i firmowych bonusów w branży biznesu sieciowego...  

Byłoby całkowicie uczciwe – i pewnie się tu ze mną zgodzisz – gdyby ten produkt kosztował 2000 lub nawet 5000 zł.  

Ale Ty dzisiaj nie zapłacisz takiej kwoty. Mało tego, nie zapłacisz nawet 1000, ani 500 zł!  

Ludzie pomyślą, że zwariowałem, a branża mnie zje, ale…  

Naprawdę chcę ci pomóc i rozumiem, że przejście od początkującego w marketingu sieciowym do prężnie działającego lidera, nie jest łatwe.  

Mogłeś teraz pomyśleć, że skoro to tak świetnie działa, to dlaczego nie zachowam tego dla siebie i nie zbiję kokosów?  

Widzisz, na pewnym etapie liczy się coś więcej niż tylko pieniądze. Mam misję wypromowania marketingu sieciowego w Polsce i usunięcia szkodliwych mitów, które narosły wokół tej branży przez kiepskich liderów.  

Firm biznesu sieciowego jest dużo i miejsca starczy dla nas wszystkich. Nie boję się więc o to, że udostępniając te strategie, “wyhoduję” swoją konkurencję.  

Dlatego z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia i moich urodzin postanowiłem zrobić dla Ciebie prezent i… zaproponować cenę niższą o -60% za to szkolenie…  

997 397 zł  

Jeśli weźmiesz pod uwagę, że to szkolenie wywróci Twój cały rok 2020 do góry nogami, to wszystko, co zainwestujesz, to zaledwie...  

niecałe 1.10 zł dziennie!  

Tylko tyle potrzebujesz, aby wreszcie zarabiać godne pieniądze i mieć takie życie, na jakie zasługujesz.  

ODBIERAM DOSTĘP 🛒

Ale to nie koniec! Mam dla Ciebie jeszcze bezpłatne prezenty...  

Idzie Gwiazdka i nie wiem jak Ty, ale ja kocham prezenty!  

Dlatego oprócz samego szkolenia przygotowałem dla Ciebie aż 3 dodatkowe bonusy, które dorzucam do tego szkolenia całkowicie bezpłatnie.  

BONUS #1 – Ebook: Jak budować biznes sieciowy (MLM) używając Facebook Live? Nauczysz się skutecznie wyróżniać na tle konkurencji i zaczniesz rekrutować partnerów biznesowych do swojego biznesu! Wartość 49 zł.  

BONUS #2 – Kurs Online: Jak finalizować spotkania w biznesie sieciowym? Dostaniesz gotowe odpowiedzi na najczęściej pojawiające się obiekcje i wymówki. Idąc na spotkanie masz więc zestaw konkretnych technik, które wynoszą Twoją pewność siebie na orbitę. Wartość 149 zł.  

BONUS #3 – Zamknięta Grupa Facebook dla uczestników kursu! (od 20 Grudnia 2019 do 30 Stycznia 2020) 

Dostaniesz tam 4x Merytoryczne LIVE do kursu, oraz przez 40 dni, będę was wspierał odpowiadając wam na wszystkie wasze pytania odnośnie kursu! Wartość 399 zł.  

Łatwo więc policzyć, że wartość samych bonusów to 597 zł i znacznie przekracza cenę samego szkolenia. Bonusy dostępne od 20 Grudnia. 

Tymczasem Ty możesz to wszystko mieć w świątecznej cenie 397 zł!

 

Czas Twojej decyzji…

Posłuchaj mnie teraz uważnie, powiedziałem Ci wszystko, co musisz wiedzieć o tym programie. Prawdopodobnie jest to pierwsze tego typu szkolenie w Polsce, które prowadzi PRAKTYK biznesu sieciowego, z konkretnymi i możliwymi do potwierdzenia sukcesami. Wraz z zespołem 1500 osób generujemy dzięki tym strategiom ponad 1 500 000 zł rocznie, a ta liczba ciągle się powiększa. Widziałeś też opinie ludzi, którzy postępują zgodnie z moją strategią i zarabiają niezłe pieniądze w biznesie sieciowym… Teraz nadszedł czas na Twoją decyzję.  

Oto, jak to widzę – masz trzy opcje...

Opcja 1: Nie rób absolutnie nic i pozostań dokładnie tam, gdzie jesteś teraz. Masz już zbudowany zespół w biznesie sieciowym liczący kilkaset lub kilka tysięcy osób, który stale się rozrasta? Zamiast na szkolenie, pieniądze wydaj na prezenty dla siebie lub bliskich osób. Ale jeśli jest inaczej, a Ty chcesz zarabiać więcej w marketingu sieciowym, to zostają dwie inne opcje... Opcja 2: Zrób to samodzielnie. Możesz spróbować śledzić najlepszych ludzi, którzy działają w biznesie sieciowym i próbować rozgryźć ich strategie. Następnie postarać się dotrzeć do każdego z nich i poprzez osobiste spotkanie dowiedzieć się, co mówią i jak rekrutują ludzi do swojego biznesu. Oczywiście pod przykrywką potencjalnego klienta, bo nikt wprost nie zdradzi Ci swoich taktyk. Jeśli będziesz ciężko pracować, to prędzej, czy później uda Ci się zdobyć wiedzę, ale… ile lat to zajmie i czy po drodze nie rzucisz tego wszystkiego? Opcja 3: Weź mój sprawdzony system budowania biznesu sieciowego i zamiast wiecznie szukać, zacznij po prostu zarabiać i budować zespół swoich marzeń. Dzięki temu, zamiast ciągle rozkminiać co nie działa i dlaczego, będziesz cieszyć się biznesem i budowaniem wspaniałych relacji z ludźmi.  

Zadaj sobie pytanie...

Co będzie dla Ciebie łatwiejsze? Widzisz, są dwa rodzaje ludzi na tym świecie... Ci, którzy tylko marzą o osiągnięciu swoich celów finansowych, ale nie podejmują żadnych działań, aby tak się stało... I ci, którzy są gotowi do działania, gdy nadarzy się okazja. Większość ludzi powie ci, że chcą przejść na emeryturę jako bogaci, mieć ładny dom, więcej czasu dla dzieci, czy podróżować po świecie. Ale obaj wiemy, że bardzo niewiele osób rzeczywiście to zrobi. Większość ludzi będzie nadal marzyć. Podczas gdy ci nieliczni, którzy rzeczywiście poważnie podchodzą do swojej przyszłości, podejmą konkretne działania i za jakiś czas wyprzedzą tych pierwszych o lata świetlne. Ponieważ przeczytałeś całą moją propozycję aż dotąd, myślę, że jesteś jednym z niewielu osób, które naprawdę chcą zmiany. Jeśli mam rację, a Ty nadal jesteś ze mną, to czy nie warto spróbować? Ale tylko Ty możesz zdecydować...

Gwarancja satysfakcji – nic nie ryzykujesz

Ten program to zwieńczenie ostatnich 4 lat działań w biznesie sieciowym. Strategie, które Ci przekażę pomogły mi oraz mojemu zespołowi stworzyć stabilne źródło dochodu oraz dało nam wolność zarówno pod względem finansowym, jak i osobistym.  

Dlatego daję Ci aż 30 dni na przetestowanie tych strategii. Przetestuj zawarte tam wskazówki i na własnej skórze przekonaj się, że to działa.  

A jeśli uznasz, że udział w szkoleniu Cię nie satysfakcjonuje, to po prostu do mnie napisz na konrad@praktykbiznesusieciowego.pl, a ja zwrócę Ci wszystkie zainwestowane w ten program pieniądze. 

Nadal się wahasz?

Jeśli nie chcesz już mieć problemów z rozwijaniem biznesu sieciowego... Jeśli chcesz stać się magnesem dla innych, którzy potrzebują solidnego lidera i będą gotowi za Tobą pójść… Jeśli chcesz skutecznie zapraszać na spotkania, a następnie je zamykać – łagodnie odrzucając sprzeciw… A jeśli jesteś w miejscu swojego życia, w którym chcesz wejść do zamkniętego kręgu najlepiej zarabiających marketerów sieciowych… 

To kliknij przycisk poniżej i zacznij jeszcze dzisiaj!  

Oferta przepada za…