Cześć! Zanim będziesz chciał się ze mną skontaktować chcę byś poznał(a) kilka zasad. Stworzyłem je ponieważ bardzo ważną dla mnie wartością jest czas dlatego bardzo mocno szanuję moją jak i Twoją jednostkę czasową. Przeczytaj proszę te kilka zasad, aby nie tracić czasu na pisanie niepotrzebnej wiadomości.

Nie pisz do mnie w sprawie dołączenia do Twojego nowego programu RevShare, HYIP, czy MLM. Dostaję tych propozycji naprawdę sporo. Może i Twoje firma jest wspaniała, ale ja po prostu nie jestem zainteresowany. Robię Ci przysługę oszczędzając Twój czas.

Jeżeli piszesz maila – używaj proszę przecinków, kropek i polskich znaków. Jeżeli chcesz dostać odpowiedź, to zadbaj o to, żeby Twoja wiadomość była łatwa do przeczytania. Użycie na końcu: „sorry za bledy, ale pisze z telefonu” wcale Cię nie usprawiedliwia. Osobiście uważam, że pisząc takie wiadomości okazujesz brak szacunku swojemu rozmówcy i pokazujesz jak Ci zależy na danej osobie. Jeżeli Tobie się nie chce włożyć więcej wysiłku, żeby poprawnie napisać maila, to nie oczekuj, że ja włożę wysiłek w to, żeby Ci odpowiedzieć, a odpowiadam na maile osobiście.

Zanim napiszesz sprawdź zakładkę BLOG. Z całą pewnością na wiele nurtujących Cię pytań znajdziesz odpowiedzi w artykułach.

Napisz do mnie jeżeli ten blog zmienił coś w Twoim życiu. Lubię dostawać takie wiadomości, bo to oznacza, że moja praca nie idzie na marne. Zacząłeś działać w Social Media? Rekrutujesz nowe osoby do swojego zespołu? Zdobyłeś nowy klientów dzięki Facebook? Chętnie przeczytam co się u Ciebie zmieniło i Ci pogratuluję świetnej roboty!

Odpowiedź powinieneś dostać w ciągu 48h, ale jeżeli tak się nie stanie, to zapewne dlatego, że jestem w trasie po Polsce lub zapytałeś o coś, co wymaga większego zaangażowania z mojej strony. Swoją odpowiedź na pewno dostaniesz i odpowiem na nią osobiście.

Zapisz się!

Wyślę Ci bezpłatny ebook, który zwiększy Twoją skuteczność rekrutacji w biznesie sieciowym. To 60 stron i 25 konkretnych strategii.