FORGOT YOUR DETAILS?

Cześć!

Zanim będziesz chciał się ze mną skontaktować chcę byś poznał(a) kilka zasad. Stworzyłem je, ponieważ bardzo ważną dla mnie wartością jest czas dlatego bardzo mocno szanuję moją jak i Twoją jednostkę czasową. Przeczytaj proszę te kilka zasad, aby nie tracić czasu na pisanie bezsensownej wiadomości.

Nie pisz do mnie w sprawie dołączenia do Twojego nowego programu RevShare, HYIP. Dostaję tych propozycji naprawdę sporo. Może i Twoje firma jest wspaniała, ale ja po prostu nie jestem zainteresowany. Robię Ci przysługę oszczędzając Twój czas.

Jeżeli piszesz maila - używaj proszę przecinków, kropek i polskich znaków. Jeżeli chcesz dostać odpowiedź, to zadbaj o to, żeby Twoja wiadomość była łatwa do przeczytania. Użycie na końcu: „sorry za błędy, ale pisze z telefonu” wcale Cię nie usprawiedliwia. Osobiście uważam, że pisząc takie wiadomości okazujesz brak szacunku swojemu rozmówcy i pokazujesz, jak Ci zależy na danej osobie. Jeżeli Tobie się nie chce włożyć więcej wysiłku, żeby poprawnie napisać maila, to nie oczekuj, że ja włożę wysiłek w to, żeby Ci odpowiedzieć, a odpowiadam na maile osobiście. Jak to przeczytałem to sam poczułem, że zawiało grozą, a tak na poważnie to czekam na Twoją wiadomość.

Zanim napiszesz sprawdź zakładkę BLOG. Z całą pewnością na wiele nurtujących Cię pytań znajdziesz odpowiedzi w artykułach.

Napisz do mnie jeżeli ten blog zmienił coś w Twoim życiu. Lubię dostawać takie wiadomości, bo to oznacza, że moja praca nie idzie na marne. Zacząłeś działać w Social Media? Zdobyłeś nowy klientów dzięki Facebook? Zacząłeś gromadzić nadwyżki pieniędzy? Chętnie przeczytam co się u Ciebie zmieniło i Ci pogratuluję świetnej roboty!

Odpowiedź powinieneś dostać w ciągu 48h, ale jeżeli tak się nie stanie, to zapewne dlatego, że jestem w trasie po Polsce lub zapytałeś o coś, co wymaga większego zaangażowania z mojej strony. Swoją odpowiedź na pewno dostaniesz i odpowiem na nią osobiście.

Mój osobisty numer telefonu. Zadzwoń tylko i wyłącznie w ważnej sprawie. 

TOP