Jak Kosmetolog Odebrała Nowego Mercedesa w MLM? Maria Korczak.

Poznaj historię niesamowitej liderki biznesu sieciowego (MLM) Marii Korczak. Z Marią mam przyjemność współpracować od 11 miesięcy. W tym czasie Maria Korczak odebrała nowego Mercedesa C Klasa za wyniki w marketingu sieciowym. Nowy samochód to jej zrealizowane marzenie! 

Konrad Gandera: Jak się czujesz Maria w swoim nowym samochodzie?

Maria Korczak: Czuję się niesamowicie! Fantastyczne wrażenia, fantastyczne emocje. Samochód przepiękny, pachnący nowością. To było moje marzenie od kilku miesięcy, aby wyjechać z salonu nowym mercedesem. Dzisiaj się spełniło, fantastycznie!

Konrad Gandera: Można powiedzieć, że on wręcz smakuje nowością.

Maria Korczak: Tak, jest niesamowity.

Konrad Gandera: Powiem Ci Mario, kiedy sobie przypomnę jak pierwszy raz się spotkaliśmy tak naprawdę online, bo napisałaś do mnie na Facebooku, ponieważ chciałaś budować markę osobistą swojego salonu beauty, w życiu bym nie przypuszczał, że zaczniemy razem współpracować w biznesie sieciowym. A teraz, co z resztą widzimy, po 11 miesiącach współpracy odbierasz nowego, pachnącego, pięknego Mercedesa C klasę, czego Ci ogromnie gratuluje.

Maria Korczak: Dziękuję.

Konrad Gandera: Powiedz mi, czym zajmujesz się oprócz biznesu sieciowego?

Maria Korczak: Od dwunastu lat prowadzę biznes tradycyjny w sferze beauty, to jest salon kosmetologii pielęgnacyjnej i estetycznej w Słupsku. Jestem też mamą dwójki dzieci i do tej pory moja przygoda dotyczyła tylko biznesu tradycyjnego.

Konrad Gandera: Czyli widzę, że musisz zorganizować zarówno cały biznes jak i zająć się dziećmi, więc jesteś wielozadaniowa.

Maria Korczak: No tak, tak wygląda życie. (śmiech)

Konrad Gandera: Połączyć jednocześnie biznes sieciowy i biznes tradycyjny plus dodatkowo jeszcze cały dom na pewno nie było łatwo. A powiedz mi co najbardziej przeszkadza Ci w pracy, którą wykonujesz na co dzień jako kosmetolog, że zaczęłaś szukać i znalazłaś biznes sieciowy?

Maria Korczak: Tak, w biznesie tradycyjnym będąc jednocześnie mamą, mając rodzinę, najbardziej przeszkadzało mi to, że ciągle mam mało czasu, za mało czasu i że jestem ciągle w pracy. Ja to nazywam takim “uwiązaniem do fotela”, takim byciem więźniem fotela jeśli chodzi o pracę w strefie beauty.

Natomiast pojawiła się jeszcze jedna rzecz, taka wręcz przerażająca dla mnie, że moje finanse i mój byt jest zależny od tego w jakim ja jestem stanie zdrowia. Czyli gdyby mnie się coś stało, ponieważ strefa beauty to praca moich rąk, gdybym złamała rękę, czy zachorowała, ja po prostu zostaje bez środków do życia. 

Konrad Gandera: Jeśli pracowałaś jako kosmetolog i miałaś wyzwanie  z tym, że ciągle byłaś w pracy i nie miałaś czasu dla dzieci, to co chciałaś zmienić, jakie znalazłaś rozwiązanie? 

Maria Korczak: Przede wszystkim bardzo zależało mi na tym, żeby ograniczyć ilość godzin, które spędzałam w pracy w gabinecie. Zdarzało się, że pracowałam 6 dni w tygodniu, czasem nawet w niedzielę przyjeżdżałam do pracy dla klientek zza granicy czy z poza mojego miasta, które przyjeżdżały na jeden dzień.

Marzyłam o tym, żeby skrócić ten czas chociaż o połowę i nie skromnie powiem, że już mi się to udało. Marzyłam o tym, żeby ten czas móc przeznaczać na spędzanie go z dziećmi, na wyjazdy. Ale wolność czasowa wiąże się bezpośrednio z wolnością finansową, bo bez finansów nie możemy sobie pozwolić na częstsze wyjazdy, nawet na ten czas z dziećmi, na to żeby gdzieś pójść, np. basen, kino czy inne miejsca, bo jednak to wszystko kosztuje. To były moje dwa główne marzenia, żeby znaleźć więcej czasu dla rodziny i żeby mieć finanse na to, żeby ten czas wspólnie spędzać.

Konrad Gandera: I w taki sposób trafiłaś na biznes sieciowy, żeby te marzenia zrealizować?

Maria Korczak: Tak, dokładnie.

Konrad Gandera: Kiedy trafiłaś już na biznes sieciowy, to co Ci się w nim najbardziej spodobało?

Maria Korczak: W pierwszej kolejności bardzo spodobała mi się samodzielność. Jestem osobą zawsze we wszystkich moich działaniach i biznesach bardzo niezależną. Spodobało mi się to, że mogę pracować wszędzie tam gdzie mam Wi-Fi, czyli z każdego miejsca na świecie, wtedy kiedy chcę, wtedy kiedy sobie tą pracę zaplanuję. To była pierwsza rzecz.

Druga, to na pewno niskie koszty wejścia, prowadzenie bezkosztowe tego biznesu. Ponieważ ja nie muszę, tak jak w biznesie tradycyjnym, mieć lokalu, nie muszę się zatowarowywać w towar za grube pieniądze, nie mam opłat codziennych takich jak w tradycyjnym biznesie typu ZUS, podatki, czyli nie muszę mieć założonej działalności gospodarczej, żeby ten biznes prowadzić. Dla mnie to są fantastyczne rozwiązania, ponieważ to mi daje poczucie wolności. 

Konrad Gandera: Dokładnie tak, bo właśnie dzięki biznesowi sieciowemu nie musimy mieć działalności gospodarczej, dzięki czemu też nie mamy większych kosztów, a co za tym idzie osiągamy większe zyski nie inwestując praktycznie nic, bo wystarczy zakupić produkt na własne potrzeby. A powiedz mi, bo wiele osób kiedy zaczyna działanie w tej branży ma zazwyczaj jakieś obiekcje. Czy Ty również miałaś jakieś obiekcje kiedy zaczynałaś?

Maria Korczak: Tak, miałam mnóstwo obiekcji. Przede wszystkim bardzo mocno zależało mi na takich działaniach, żebym mogła pracować online. Ze względu na gabinet i rodzinę nie mogłam sobie pozwolić na taki biznes sieciowy, ale w moim pojęciu trochę tradycyjny, czyli chodzenie na pokazy z produktem, warsztaty, spotkania. Bardzo mi zależało na działaniach online.

Następną obiekcją było to, czy będę miała jakąś opiekę, czy ktoś mnie tego nauczy, ponieważ nie umiałam pracować online. Gdybym umiała robiłabym to już dawno. No i kolejna obiekcja, czy będę miała jakiś system pracy i zestaw szkoleń, coś dzięki czemu będe mogła faktycznie być na wysokiej energii, uczyć się cały czas i rozwijać.

Konrad Gandera: Czyli bardzo ważne dla Ciebie było to, żeby dostać wsparcie, które otrzymałaś i z tego co wiem, wsparcie które Ty dzisiaj dajesz swoim partnerom biznesowym, bo niebawem Twoi nowi partnerzy biznesowi wyjeżdżają na ulicę również nowymi samochodami.

Maria Korczak: Tak, dokładnie. To jest praca, której trzeba się nauczyć, ale sam człowiek tego nie wymyśli. Nie o to chodzi, żeby wyważać drzwi, które już ktoś otworzył i ważne, żeby trafić na praktyka, na osobę która jest w stanie nas tego nauczyć.

Konrad Gandera: Dokładnie tak. Wiedząc, że faktycznie takie były twoje obawy na pewno nie było Ci na początku łatwo. Powiedz mi w takim razie jak sobie poradziłaś z tymi obiekcjami?

Maria Korczak: W pierwszej kolejności przyłączyłam się do zespołu, do fantastycznego zespołu ludzi, do Twojego zespołu Konrad. Ludzi, którzy ogromnie wspierają się nawzajem. Ale nie poznałabym tego wszystkiego, gdyby nie wdrożenie i system pracy, którego mnie od samego początku uczyłeś więc dostałam to na czym mi najbardziej zależało.

Dostałam opiekę, tu cały czas rozmawiamy o pracy ale myślę, że znamy się już 11 miesięcy w biznesie sieciowym, więc fantastyczne jest też to, że zyskałam wspaniałego przyjaciela, człowieka do którego jak mam jakieś wyzwanie, problem, albo ktoś mnie po prostu zdenerwuje, to mogę  zadzwonić i Ty dosłownie jednym zdaniem potrafisz mnie rozbroić i jest wszystko fantastycznie.

Fantastyczne jest również to, że dostałam system szkoleń taki regularny, bieżący. Nie, jedno szkolenie raz na jakiś czas organizowane z wielką fetą, tylko faktyczne, codzienne wsparcie, 5 dni w tygodniu o określonych godzinach, krok po kroku 7-krokowy system pracy, którego na początku ja się uczyłam bardzo szczegółowo a teraz uczę swój zespół.

Konrad Gandera: Dokładnie tak i wiem, że osoby w Twoim zespole mają fantastyczne rezultaty. Tutaj widzimy, że osoby, które idą systemem pracy krok po kroku według naszej instrukcji osiągają konkretne rezultaty bardzo szybko. Osoby, które robią to po swojemu mają te rezultaty po prostu wolniejsze.

Maria Korczak: Tak, zdecydowanie tak i faktycznie ta opieka, czyli to wdrażanie i uczenie od samego początku daje fantastyczne efekty.

Konrad Gandera: Dzięki wielkie za Twoje zaufanie, bo współpraca z Tobą to dla mnie czysta przyjemność. Powiedz mi w takim razie ile osób liczy Twój zespół i jak długo zajmujesz się biznesem sieciowym? 

Maria Korczak: W biznesie sieciowym jestem już prawie 12 miesięcy. W moim zespole jest już ponad pół tysiąca ludzi używających produktów i działających biznesowo. Generujemy około 100 tysięcy złotych obrotu miesięcznie dla firmy.

Konrad Gandera: Wow, to naprawdę duży wynik, tym bardziej, że byłaś wcześniej nowicjuszem i dopiero od 12 miesięcy budujesz ten biznes, także nie mogę się doczekać co będzie za pięć lat.

Maria Korczak: No będzie się działo, dzieją się już wielkie rzeczy a jeszcze większe przed nami.

Konrad Gandera: A przed jakim błędem chciałabyś ustrzec osoby nowe, które dopiero rozpoczynają swoją drogę w biznesie sieciowym?

Maria Korczak: Przede wszystkim przed taką pracą bez planu. Kluczowe w biznesie sieciowym jest pracowanie z planem, harmonogramem, ułożonym 7-krokowym systemem pracy krok po kroku, nie omijanie żadnego z tych kroków. Faktycznie w pierwszym miesiącu, kiedy ja zaczęłam działać miałam taką akcje “hura”, poleciałam po całości, rejestrowałam wszystkie moje klientki, całą moją rodzinę. Natomiast to była praca na emocjach.

W drugim miesiącu zauważyłam, że coś  zaczęło mi umykać, że już się to nie do końca sprawdza, nie wiedziałam o co chodzi. Od Ciebie dowiedziałam się, że kluczowy jest ten system pracy krok po kroku. Od drugiego miesiąca, kiedy go wdrożyłam bardzo szczegółowo, widziałam od razu te efekty i nowe osoby przyłączające się do mnie też tego systemu od razu uczyłam. Tak robię do dzisiaj.

Konrad Gandera: Osoby działające systemem pracy dużo szybciej osiągają rezultaty, a przede wszystkim mają stabilny biznes sieciowy.

Maria Korczak: Tak i trzeba pamiętać, że biznes sieciowy to jest praca jak każda inna. To jest praca, której trzeba się nauczyć, wykonywanie jej krok po kroku, w jaki sposób z człowiekiem się rozmawia, w jaki sposób pokazuje mu się okazję, którą ma mu się do zaproponowania, rozwiązanie na jego wyzwania życiowe, finansowe, zdrowotne, rozwojowe, jakiekolwiek. Po prostu tego trzeba się nauczyć i najlepiej uczyć się od praktyków.

Konrad Gandera: Czyli dzisiaj, gdybym był nową osobą w biznesie sieciowym, która dopiero zaczyna to nie poszedłbym do osoby, która nigdy nie miała do czynienia z tym biznesem, tylko poszedłbym do praktyka, czyli Ciebie, i dowiedział się u źródła czym jest biznes sieciowy, jak tutaj zarobić, jakie tu są w ogóle możliwości. Czyli dałbym sobie szansę, aby dopytać i dowiedzieć się od Ciebie tych informacji, które ja potrzebuje co zrobić, żeby zacząć i z czym się to wszystko je.

Maria Korczak: Tak, dokładnie i taką radę też dałabym osobom przyglądającym się, szukającym jakiś rozwiązań finansowych dla siebie jeśli chodzi o biznes sieciowy. Przyjrzyj się po prostu osobie, która działa w praktyce, która ma efekty i rezultaty i te efekty są widoczne.

Konrad Gandera: Powiem Ci Maria, że jestem pod ogromnym wrażeniem tego co się tutaj dzieje, bo zbudować biznes pół tysiąca ludzi w 11 miesięcy ogarniając do tego dodatkowo biznes tradycyjny, czyli salon beauty i dwójkę dzieci. Naprawdę ogromny szacunek za to, co zbudowałaś. No i siedzimy w tym pięknym, pachnącym mercedesie C klasa o wartości ponad 200 tysięcy złotych, czego Ci ogromnie gratuluję bo wiem, że to było Twoje marzenie od samego początku żeby go dostać.

Maria Korczak: Tak, dokładnie taki był plan.

Konrad Gandera: Dzisiaj jest ten dzień i nie mogę się doczekać, aż wyjedziesz nim na ulicę.

Maria Korczak: Dzięki serdeczne. Przeogromnie się cieszę, że ten cel i ten plan pierwszy został zrealizowany i idziemy dalej!

Konrad Gandera: Tak, dokładnie.

Maria Korczak: Idziemy po więcej, Gotowi na Więcej!

Chcesz współpracować z Marią Korczak?

➡️ WYPEŁNIJ ANKIETĘ: https://forms.gle/aSjwayTwsoqWRakm6

Być może i Ty masz dylemat i zastanawiasz się, czy znalazłeś odpowiedniego lidera, który okaże Ci wsparcie i poprowadzi Cię przez Twoją drogę do sukcesu?

Czy rzeczywiście tak będzie? Tego niestety nie wiem, ale wiem jedno. Nie przekonasz się, dopóki i sam nie spróbujesz. Kliknij w link poniżej i Maria osobiście się z Tobą skontaktuje.

➡️ WYPEŁNIJ ANKIETĘ: https://forms.gle/aSjwayTwsoqWRakm6

Jeśli masz pytania lub chciałbyś porozmawiać z Marią Korczak, to warto skontaktować się z nią – na przykład przez prywatną wiadomość na Facebooku: https://www.facebook.com/MariaKorczakBiznes/

 

 

0 0 vote
Article Rating

Dołącz do subskrypcji komentarzy
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Zapisz się!

Wyślę Ci bezpłatny ebook, który zwiększy Twoją skuteczność rekrutacji w biznesie sieciowym. To 60 stron i 25 konkretnych strategii.